Trampolina ogrodowa Total-Sport Premium 12FT z siatką

1 699,00 zł
1 299,00 zł

Trampolina Premium, to najnowszy model wykonany z bardzo trwałego termicznie łączonego karbonu. Stalowa konstrukcja szkieletu jest odporna na odkształcenia i wytrzymała na długotrwałe obciążenie. Sprężysty polipropylen zapewnia komfort i bezpieczeństwo w czasie długiej zabawy.

Cechy produktu:

 • Produkt jest odporny na warunki atmosferyczne w tym promienie UV oraz opady atmosferyczne (po odpowiedniej impregnacji trampoliny). Dzięki systematycznej impregnacji zachowa swój nieskazitelny wygląd przez lata. Trampolina nie płowieje nawet jeśli jest wystawiona przez długi czas na działanie warunków zewnętrznych. Mata do skakania jest odporna na rozciąganie znosząc imponujące udźwigi 150 kg!

 • Sprężyny są dodatkowo osłonięte matą neoprenową, a słupki ocynkowane wzmacniające rozciągają siatkę, dzięki czemu cała konstrukcja jest niesamowicie elastyczna i stabilna. Powierzchnia po której skaczemy otoczona jest zamykaną na zamek błyskawiczny siatką ochronną, uniemożliwiającą wypadnięcie poza obręb trampoliny. Znakiem jakości naszej trampoliny są certyfikaty TUV oraz serwisowanie na ternie kraju.

  Parametry

  Marka - Total Sport
  Średnica - 374 cm - 12 ft
  Wysokość całkowita - 245 cm
  Wysokość maty – 85 cm
  Średnica powierzchni do skakania - 329 cm
  Ilość nóżek - 3 w systemie U
  Ilość kratek ochronnych - 8
  Ilość sprężyn - 72
  Grubość pianki - 10 mm
  Certyfikaty - TUV
  Podstawa szkieletu (ring) - karbon łączony termicznie
  Słupki podtrzymujące - stal ocynkowana
  Osłona na sprężyny - neopren
  Obciążenie - 150 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

KOTWA Kotwy ŚLEDŹ / Śledzie do mocowania trampoliny

Cena za 1 szt. ! Kotwy pozwolą na przymocowanie trampoliny do miękkiego podłoża. Każda z nóg trampoliny powinna zostać przymocowana osobną kotwą, którą należy wkręcić w podłoże, a następnie zamocować pasy zabezpieczające, którymi spinamy nogi trampoliny.
25,00 zł 15,00 zł