Trampolina ogrodowa NeoSport 252cm z siatką wewnętrzną i drabinką

Trampolina NeoSport 252cm
Producent: NEOSPORT
Kod produktu: 5902041310559
999,00 zł
599,00 zł

Trampolina ogrodowa marki Neo-Sport sprawi Twojemu dziecku mnóstwo frajdy, a Tobie da gwarancję jego bezpieczeństwa. To doskonały zakup na wiosnę i lato, kiedy najlepszą rozrywką dla maluchów jest zabawa na świeżym powietrzu. To także świetny sposób na aktywność fizyczną, tak ważną dla rozwoju dziecka.

Dbasz o to, żeby Twoja pociecha spędzała jak najmniej czasu przed komputerem lub telewizorem? Kiedy już raz spróbuje zabawy na trampolinie, nie będzie chciała się od niej oderwać! To bardzo skuteczny sposób na zachęcenie dziecka do aktywności fizycznej. Sukces trampolin Neo-Sport tkwi w połączeniu beztroskiej zabawy z pozytywnym wpływem na zdrowie najmłodszych:

  • wzmacnia kręgosłup
  • rozwija koordynację ruchową
  • rozładowuje energię
  • pomaga szybko spalić kalorie
  • wzmacnia mięśnie i dotlenia organizm

Oprócz fantastycznego wpływu na rozwój fizyczny, zabawa na trampolinie pomaga dziecku integrować się z rówieśnikami – zaproszenie kolegów i koleżanek do wspólnych harców to nie lada atrakcja! Brakuje Ci czasem chwili oddechu i masz ochotę się zrelaksować? Letni odpoczynek w ogrodzie możesz z powodzeniem połączyć z zapewnieniem dziecku radosnej zabawy! Możesz być spokojny o zabawę swojej pociechy - wszystkie elementy trampoliny Neo-Sport są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu spełniają wymagające normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej.

Dane techniczne:
średnica (ze słupkami) 252 cm - 8ft
siatka wewnętrzna
wys. trampoliny 55 cm
wys. siatki 180 cm
ilość nóg 3 podwójne (kształt U)
ilość słupków 6
ilość sprężyn 42 szt
stelaż metalowy
drabinka metalowa, 2 stopniowa
maksymalne obciążenie 100 kg
certyfikat EN71-2 & EN71-3
gwarancja 10 lat na elementy stalowe
24 miesiące na pozostałe elementy