Trampolina ogrodowa KAYOBA 183cm z siatką zewnętrzną

Kod produktu: 7330571231477
699,00 zł
499,00 zł

Trampolina ogrodowa marki sprawi Twojemu dziecku mnóstwo frajdy, a Tobie da gwarancję jego bezpieczeństwa. To doskonały zakup na wiosnę i lato, kiedy najlepszą rozrywką dla maluchów jest zabawa na świeżym powietrzu. To także świetny sposób na aktywność fizyczną, tak ważną dla rozwoju dziecka.

Dbasz o to, żeby Twoja pociecha spędzała jak najmniej czasu przed komputerem lub telewizorem? Kiedy już raz spróbuje zabawy na trampolinie, nie będzie chciała się od niej oderwać! To bardzo skuteczny sposób na zachęcenie dziecka do aktywności fizycznej.

Oprócz fantastycznego wpływu na rozwój fizyczny, zabawa na trampolinie pomaga dziecku integrować się z rówieśnikami – zaproszenie kolegów i koleżanek do wspólnych harców to nie lada atrakcja!
Brakuje Ci czasem chwili oddechu i masz ochotę się zrelaksować? Letni odpoczynek w ogrodzie możesz z powodzeniem połączyć z zapewnieniem dziecku radosnej zabawy! Możesz być spokojny o zabawę swojej pociechy - wszystkie elementy trampoliny są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu spełniają wymagające normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej.

Dane techniczne:
średnica (ze słupkami) 183 cm - 6ft
siatka zewnętrzna
wys. trampoliny 55 cm
wys. siatki 145 cm
ilość nóg 3 podwójne (kształt U)
ilość słupków 6
ilość sprężyn 36 szt
stelaż metalowy
drabinka metalowa - tak
maksymalne obciążenie 100 kg

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu.
GWARANCJA - 12 miesięcy