SPUZZLE CARS - Trefl 00765

Spuzzle to wyjątkowe połączenie puzzli i przyjemnej gry dla całej rodziny. Bądź pierwszy, który ułoży wszystkie puzzlowe zwierzęta!
Kod produktu: 5900511007657
70,00 zł
50,00 zł

Zygzak McQeen ponownie łączą siły w celu pokonania czarnego charakteru Profesora Z. Jeśli chcesz go pokonać będziesz musiał jako pierwszy ułożyć komplet swoich pięciu układanek. Uważaj podczas tego zadania na karty specjalne dzięki, którym możesz zdobyć lub stracić jeden element układanki - krzyknij więc z całych sił - SPUZZLE!


Fascynująca gra, w którą zagrasz sam i z całą rodziną. Celem gry jest jak najszybsze ułożenie swojego Projektu, złożonego z 5 układanek (puzzli). Każdy gracz wybiera swój Projekt na planszy — teraz ma za zadanie ułożyć zwierzęce układanki w tym samym kolorze. Zadanie robi się trudniejsze, gdy na stole pojawi się karta małpki — ona pomoże nam usunąć dowolny element z Projektu przeciwnika! Pozostałe zwierzęta ułożą z nami puzzlowe obrazki.

Graj solo!
W Spuzzle możesz zagrać z rodziną, przyjaciółmi i solo! Wybierz Projekt i zestaw puzzli w odpowiednim kolorze i graj przeciwko małpce, odkrywając karty jedna po drugiej, aż do ukończenia Projektu. Układaj i zostań zwycięzcą!

Gra przyjazna dziecku!
Elementy gry wykonane są z płótnowanego papieru pokrytego ekologicznymi farbami spożywczymi, co gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę przez długi czas.

 

Zawartość opakowania
1 plansza do gry
28 kart Spuzzle
5 zestawów 20 mini puzzli (niebieskie, żółte, fioletowe i czerwone)
instrukcja

gra dla dzieci od lat 4
ilość graczy 1-4
czas rozgrywki 15-25min