Smily Play Stoliczek z Piłeczkami 0812

Stoliczek muzyczny, sorter, który kryje w sobie mnóstwo niespodzianek dla maluszka. Dziecko uczy się zachowań przyczynowo-skutkowych, kiedy po włożeniu w kolorowy otwór piłeczki, ta znika i wylatuje dołem, zatrzymując się na jednej z 3 nóg stoliczka.
Kod produktu: 5905375809201
199,00 zł
129,00 zł

Funkcje:

  • Zjeżdżalnia dla piłeczek - boki stoliczka, to otworki sygnalizujące, że piłeczka wpadła do środka za pomocą wesołych dźwięków. Każda piłeczka jest grzechotką!!! -
  • Sorter - nieoceniona dla rozwoju dziecka zabawka! 
  • Zwierzątka z dźwiękami - z przodu stoliczka, dziecko ma do dyspozycji kolorową klawiaturę z wizerunkami znajomych zwierzątek. Każdy klawisz jest przypisany dźwiękiem do danego zwierzaczka. 
  • Melodie - przy włączeniu stoliczka w tybie GWIAZDKI i stukając w klawiaturę, usłyszymy rytmiczną melodyjkę połączoną z głosami zwierząt.
  • Pianinko - tryb NUTKI, uruchamia podwójne dźwięki pianina za pomocą jednego klawisza. Włączenie jednego z kształtów na środkowym, żółtym kole, uruchomi melodię graną przy pomocy cymbałków, bębenka lub marakasów.
  • Czerwony księżyc na samej górze z uchwytem do przekręcania wydaje dźwięk kołatania. Kiedy włożymy tam piłeczkę i przekręcimy, piłeczka zniknie!

W zestawie: plastikowy młotek, 3 kolorowe piłeczki, kolorowe klocki sortera w kształcie: gwiazdki, kwadracika, trójkąta.

 

Stolik wykonany jest z bezpiecznego plastiku, który łatwo utrzymać w czystości.

Zasilanie: 3x baterie AA, 1,5 V (dołączone do zestawu).

Wymiary:
Wysokość stolika : 34 cm
Szerokość stolika : 43 cm
Długość stolika : 37,5 cm