Piłkarzyki Stół duży do gry NeoSport NS-401

Tej rewelacyjnej gry nie trzeba chyba przedstawiać... Kultowe piłkarzyki NS 401 to idealna gra dla Ciebie, Twoich dzieci czy na imprezy ze znajomymi. Kompletny zestaw w klasycznym wydaniu teraz może znaleźć się w Twoim domu!
Producent: NEOSPORT
Kod produktu: 5902041312461
499,00 zł
399,00 zł

Zagraj w piłkarzyki u siebie

Solidny stół do gry

Piłkarzyki NS 401 to jakość, która mówi sama za siebie. Stół jest zbudowany tak, aby zapewnić graczom maksymalną stabilność i bezpieczeństwo. Dbają o to zarówno wytrzymała płyta MDF, jak i solidna, mocna konstrukcja, wspierana przez wzmocnienia i poprzeczki zamontowane przy nogach i od spodu stołu.

Klasyczne wzornictwo – odporny laminat do złudzenia przypominający jasne, naturalne drewno – dodaje stołowi NS 401 przyjemnego wyglądu. Na energiczną grę pozwalają także niezawodne prowadnice, wykonane z chromowanej stali.

Udogodnienia dla graczy

NS 401 wyróżniają też praktyczne rozwiązania, dzięki którym gra jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Dla wygody zawodników prowadnice są zakończone antypoślizgowymi uchwytami, a w obrębie boiska zabezpieczono je gumowymi stoperami, tak aby amortyzować szybkie, dynamiczne ruchy.

Pole do gry jest specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu nie będziesz borykać się z zatrzymywaniem się piłki w niedostępnych miejscach (na przykład w narożnikach). Natomiast zdobyte punkty zaznaczysz na manualnym liczniku, po jednym dla każdego gracza.

I jeszcze jedno udogodnienie: kiedy w czasie zaciętego meczu najdzie Cię pragnienie, wystarczy sięgnąć po napój – zamiast odchodzić od stołu, umieścisz go w specjalnym uchwycie zamontowanym po stronie każdego z graczy.

 

DANE TECHNICZNE:

model NS-401
wymiary stołu 121 x 61 x 79 cm
wymiary boiska 105,4 x 58,6 cm
materiał MDF 15 mm + PVC
prowadnice stalowe z antypoślizgowymi uchwytami
ilość zawodników 22 szt.
ustawienie zawodników 3:5:2:1
ilość piłek 2 szt.
dodatkowe cechy 2 uchwyty na napoje
2 liczniki strzelonych bramek
szczegółowe modele zawodników
okleina stołu imitująca naturalne drewno
waga 20 kg (22 kg brutto)