RSS

Aktualności

Sklep Supeo.pl gotowy na RODO -środa, 23 maja 2018
Serwis Supeo.pl został dostosowany do unijnych wymogów wynikających z tzw. RODO (Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych), które wejdą w życie 25 maja 2018 roku.
Życzenia Noworoczne -piątek, 29 grudnia 2017
Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Supeo.pl
Świąteczna witryna sklepu Supeo.pl -sobota, 16 grudnia 2017
Świąteczny klimat zawitał na witrynę sklepu stacjonarnego Supeo.pl w Sierakowicach
Prezenty na święta -wtorek, 12 grudnia 2017
Informujemy, że zamówienia internetowe przyjmujemy do poniedziałku tj. 18.12.2017 r. i gwarantujemy dostawę przed Świętami 🎅🛒📲🙂 Wesołych Świąt życzy sklep Supeo.pl
Raty na Supeo.pl -sobota, 4 listopada 2017
Płatności kartą dają Państwu nowe możliwości planowania zakupów w naszym sklepie. Po zapłacie kartą kredytową mogą Państwo skontaktować się z bankiem, który wydał kartę, aby rozłożyć transakcję na dogodne, nisko oprocentowane raty.
PayPal i płatności kartą na Supeo.pl -sobota, 4 listopada 2017
Od dzisiaj sklep Supeo.pl umożliwia zapłatę za produkty za pośrednictwem karty płatniczej (w tym kredytowej). Jako operatora płatności wybraliśmy największy na świecie system płatności PayPal. Tym samym za zakupy można zapłacić również kontem PayPal.
Supeo.pl na Zakupach Google -środa, 18 października 2017
Miło nam poinformować, że sklep internetowy Supeo.pl dołączył do prestiżowego grona sklepów promowanych w ramach Zakupów Google. Do grona sklepów Google mogą dołączyć jedynie sklepy spełniające najwyższe standardy obsługi i bezpieczeństwa sprzedaży internetowej.
Nowy konkurs na Facebooku -niedziela, 15 października 2017
I miejsce: Puzzle 500 Monster High. Dziewczyny górą II miejsce: Film DVD "Magiczna Karuzela" III miejsce: Film DVD "Ostatni Jednorożec"
Sklep stacjonarny - nowe logo -sobota, 14 października 2017
Nasz sklep stacjonarny, znany dotychczas pod nazwą Kraina Dziecka, zyskał nowe podświetlane logo.