Hulajnoga dla dzieci LED, niebieska

Producent: Smoby
99,00 zł
59,00 zł

HULAJNOGA DLA DZIECI LED

 •          ŚWIECĄCE KOŁA – zamontowane w nich diody świecą podczas jazdy.
 •          SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 59/25/73cm; waga 1,75kg; średnica koła 9cm.
 •          REGULACJA KIEROWNICY – szybkie dostosowanie wysokości kierownicy do wzrostu oraz indywidualnych potrzeb użytkownika.
 •          PROSTY MONTAŻ I SKŁADANIE – wystarczy wyciągnąć hulajnogę z pudełka, dołączyć rączki i rozłożyć za pomocą jednej dźwigni, aby od razu była gotowa do jazdy.

SPECYFIKACJA

 •          kolor:niebieski
 •          wiek: od 3 lat
 •          wymiary (dł/szer/wys): 59/25/73cm
 •          waga: 1,75kg
 •          waga z opakowaniem: 1,84kg

3 POZIOMY WYSOKOŚCI

 •          65cm
 •          70cm
 •          73cm

Hulajnoga to nie tylko pojazd służący dzieciom do zabawy, ale także ekologiczny środek transportu, który rozwija ich sprawność ruchową i wrażliwość na sprawy związane z ochroną środowiska. Składana hulajnoga może być stosowana zarówno przez najmłodsze, dobrze poruszające się już na własnych nogach dzieci, jak i przez starsze, które w zabawie szukają nie tylko rozrywki, ale także dodatkowych wrażeń.

Dopasowana do możliwości dzieci średnica kół sprawia, że łatwo się nią jeździ, a dodatkowo szybko rozwija prędkośćKoła wykonane są ze stosunkowo miękkiego tworzywa sztucznegoosadzonego na plastikowej feldze. Dzięki temu gwarantują dobrą przyczepność i amortyzują drobne nierówności znajdujące się na drodze. Tylna oś wyposażona jest w dwa koła, co poprawia stabilność i daje większe poczucie bezpieczeństwa szczególnie młodszym dzieciom, które dopiero uczą się jeździć. Dzięki trzem kołom hulajnoga sama stoi. Nie tylko ułatwia to korzystanie z niej, ale sprawia również, że pojazd jest mniej podatny na różnego rodzaju uszkodzenia, które mogą powstać, kiedy leży na ziemi bądź opiera się o ściany czy inne przedmioty.

Regulowana kierownica hulajnogi gwarantuje dostosowanie jej do wzrostu dziecka. Podwójna blokada kierownicy zabezpiecza ją przed niekontrolowanym rozluźnieniem nawet podczas szybkiej jazdy po nierównościach. Metalowe zatrzaski pozwalają na regulację wysokości na dwóch poziomach, a szybkozamykacz stabilnie mocuje kierownicę w wybranej pozycjiBłotnik nad tylnym kołem służy także jako hamulecSzeroka platforma główna zapewnia zajęcie bezpiecznej i komfortowej pozycji. Wpływa to na łatwość jazdy na hulajnodze, a także podnosi efektywność rozpędzania się poprzez odpychanie, które może być bardziej dynamiczne, jeżeli druga noga ma stabilne oparcie. Hulajnoga jest bardzo łatwa w montażu. Wystarczy wyciągnąć ją z pudełka, włożyć rączki do kierownicy, rozłożyć całą konstrukcję za pomocą jednej dźwigni i można od razu zacząć jeździć.

Każde z kół wyposażone zostało w oświetlenie LEDktóre uruchamia się automatycznie podczas jazdy. Stanowi to przede wszystkim element dekoracyjny, ale może być także traktowane jako dodatkowe oznaczenie ostrzegawcze poruszającego się na hulajnodze dziecka.

Po złożeniu hulajnogi rączki można wyjąc i zablokować przy użyciu specjalnych zaczepów, tak by zajmowała jeszcze mniej miejsca.

Błotnik nad tylnym kołem służy także jako hamulec.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: