FISHER PRICE Interaktywna mata BeBo DTB20

Interaktywna mata Bebo została stworzona przez firmę Fisher-Price, jednego z najpopularniejszych i najbardziej cenionych producentów zabawek.
Producent: Fisher-Price
Kod produktu: 887961349856
299,00 zł
229,00 zł

Mata posiada cztery kolorowe pola, z których każde uczy czegoś nowego: niebieskie alfabetu, czerwone liczb od 1 do 10, zielone zachęca do tańca, a żółte zapoznaje z kształtami. Mata idealnie nadaje się do siedzenia, raczkowania oraz tańca.

Dzięki macie można bawi się na dwa sposoby:

  • Ruch i zabawa: kiedy Twoje dziecko trąci BeBo lub naciśnie jeden z przycisków, wyłączą się treści edukacyjne i interaktywny pokaz światełek!
  • Taniec i nauka: wypowiedzi zachęcają dziecko do przemieszczania się po różnokolorowych polach na macie. Gdy maluch dotrze do właściwego miejsca, specjalny czujnik ruchu uruchomi piosenkę, wypowiedź lub światełka!

Dzięki tej Interaktywnej Macie BeBo maluch może tańczyć i uczyć się jednocześnie! Kiedy dzieci poruszają się i tańczą na macie, świecą się jasne, kolorowe światełka, odtwarzane są dźwięki, piosenki, melodie i wypowiedzi. Zabawka uczy też alfabetu, liczb, kolorów, kształtów i kroków tanecznych. Chcesz zachęcić swoje dziecko do ruchu? Chcesz uczyć je literek, liczb i innych ważnych pojęć przez zabawę? Oto fantastyczny sposób. Interaktywna mata BeBo!

Interaktywna mata idealnie nadaje się zarówno do raczkowania i zabawy na siedząco jak i do chodzenia i tańczenia, mata rośnie wraz z dzieckiem dzięki edukacyjnym piosenkom i wypowiedziom. Kolorowe światełka, piosenki i komunikaty są dla dziecka nagrodą za ruch, taniec i zabawę.

  • zabawka przeznaczona od 9 miesiąca życia
  • wymagane baterie 4 x 1,5V AA (zawarte w zestawie)
  • Polska wersja językowa
  • wymiary opakowania: 56 x 40 x 11,5
  • kod producenta: DTB20