Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

Basen ogrodowy stelażowy 549 x 122 cm 6w1 Bestway 56462

Dzięki zakupowi basenu ogrodowego stelażowego 6w1 marki Bestway nie będziesz musiał już wyjeżdżać z domu nad morze czy jezioro, stać w kilometrowych korkach i przeciskać się z kocem przez tłum na plaży.
Producent: Bestway
Kod produktu: 6942138919882
2 499,00 zł
1 999,00 zł

Nie musisz też przekopywać całego ogrodu bowiem basen stelażowy nie wymaga żadnych skomplikowanych prac betoniarskich ani angażowania ekipy budowlanej. Wystarczy tylko w miarę równe podłoże w ogródku oraz załączona przez producenta instrukcja obsługi. Ona krok po kroku pomoże Ci zainstalować zbiornik.

Po zamontowaniu basenu, napełniasz go wodą i gotowe! Metalowa konstrukcja sprawia, że basen ten jest w stanie wytrzymać większy nacisk wody niż pozostałe rodzaje basenów. Dzięki stelażowi zbiornik nie ulega wypaczeniu i jest stabilny. Mocne tworzywo PVC, z którego basen jest wykonany, to gwarancja użyteczności na długie lata. Jego duży rozmiary 549 x 122 cm pozwalają na swobodne pływanie wzdłuż jego średnicy. Możesz grać w nim w piłkę wodną, nurkować czy opalać się do góry brzuchem na materacu. Możesz też urządzić szalone Kinder party dla dzieci, albo garden party dla znajomych – możliwości są nieograniczone; ograniczeniem jest wyłącznie Twoja wyobraźnia.

Basen prócz wysokiej jakości wykonania, stabilności i komfortu użytkowania posiada także bogate akcesorium, dzięki któremu kąpiel w basenie będzie jeszcze przyjemniejsza. Pompa filtrująca wraz z filtrem zapewni krystalicznie czystą wodę. Należy pamiętać o wyłączeniu pompy przed rozpoczęciem użytkowania basenu. Aby zoptymalizować pracę pompy, w czasie nieużywania basenu, warto zakupić i umieścić w zbiorniku pływak dozujący środki chemiczne zwalczające glony i bakterie - znajdziecie je Państwo w naszym sklepie. Dołączona do zestawu mata pod basen to praktyczne i przydatne akcesorium, które zapewni Ci bezpieczną kąpiel bez ostrych niespodzianek na dnie.

Mata spełnia także inną funkcję - to doskonałe miejsca na pozostawienie klapek przed wejściem do wody. Produkt ograniczy ilość zanieczyszczeń wnoszonych do basenu. Pokrywa basenowa uniemożliwi wpadanie do wody drobnych zanieczyszczeń i zapobiegnie najmłodszym korzystanie z basenu bez wiedzy ich opiekunów. W zestawie znajduje się także solidna, dwustronna drabinka, dzięki czemu wchodzenie i wychodzenie z basenu będzie bardzo proste. Do basenu producent dołączył także łatkę naprawczą.

Główne cechy:

  • basen ogrodowy Bestway
  • pokrywa do basenu
  • mata pod basen
  • pompa filtrująca
  • filtr do pompy typ III
  • metalowa, dwustronna drabinka
  • łatka naprawcza
  • zaślepki otworów na pompę
Dane techniczne:
Wymiary basenu 549 x 122 cm
Waga basenu 98,00 kg
Zalecane wypełnienie wodą 90 %
Pojemność 23 062 litrów
Wydajność pompy 5678 litrów/godz
Zasilanie pompy 220 - 240 V
Waga pompy 5,0 kg